Burgenland alebo wellness v kúpeľoch – zmyselne & jemne

Či počas teplých jesenných dní, alebo keď vonku padajú veľké snehové vločky – rozmanitosť kúpeľov v najvýchodnejšej rakúskej spolkovej krajine – Burgenlande ponúka pre každého ten správny balíček pre dobrý pocit.

AVITA Resort Bad Tatzmannsdorf
Zažite perfektnú kombináciu luxusu, citeľného wellness-pôžitku a kulinárskych zážitkov v rezorte AVITA Resort Bad Tatzmannsdorf! Kúpele AVITA boli tento rok opätovne vyhlásené za wellness kúpele roka!

/Avita resort – Medita-restaurant/

Termálne kúpele Allegria Stegersbach
Zábavu z kúpania za každého počasia pre všetky generácie – to sľubujú rodinné kúpele Allegria Familientherme Stegersbach. 14 rozličných bazénov sa tu napúšťa z teplých termálnych prameňov z hĺbky 3.000 metrov.

/(c) Maxum (AT)/

Liečivé kúpele Bad Sauerbrunn
Liečivé sily. Rozvinuté v jedinečných termálnych kúpeľoch. Ponoríte sa. Ste vo svojom živle. Uvoľníte sa. Užívate si. Všetko necháte za sebou. V zdravotnom centre Bad Sauerbrunn máte k dispozícii bohatú ponuku liečivých procedúr.

/(c) Burgenland Tourismus – Peter Burgstaller/

Termálne kúpele Loipersdorf
Kúpele Lebenstherme Loipersdorf sa vyznačujú priestrannosťou a individualitou. Tu sa od všetkého oslobodíte, zažijete príjemné veci a posilníte sa – na ploche 8.500 m² so zábavným parkom, piatimi skvelými šmykľavkami, vnútorným vodným parkom z dreva, plážou pre bábätká, termálnou spa oázou a slnečnou saunou (1.300 m²).


/(c) Whirpool – Teichsauna/

Kúpele Sonnentherme Lutzmannsburg
Rodinný raj pre bábätká, deti a rodičov! Tam, kde najmenší sú najdôležitejší. Ponorte sa spolu s maskotom Sunny Bunny do šiestich zážitkových svetov kúpeľov Sonnentherme Lutzmannsburg. Pretože v popredných európskych kúpeľoch pre bábätká a malé deti si zábava a oddych neprotirečia.


/(c) Sonnentherme – Lutzmannsburg/

St. Martins Therme & Lodge
Na jednom z najkrajších miest Rakúska, priamo pri Národnom parku Neusiedler See – Seewinkel, sa nachádzajú kúpele St. Martins Therme & Lodge. Ideálny východiskový bod na fascinujúce objavné zážitky v prírode 365 dní v roku a čistý oddych. Viac informácii o spomínaných destináciách nájdete tu.